İade ve Değişim - Miniyoki

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO SADECE 7 TL *** 200 TL+ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO *** KAPIDA ÖDEME İMKANI

İade ve Değişim

Kargo ile geri gönderim

Sipariş(ler)inizi aşağıdaki adımları izleyerek iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz:

1- İade ve değişim işlemlerini iki şekilde yapabilirsiniz:

1.a- İade/değişim yapacağınız ürün ya da ürünleri, sipariş numaraları ve iade sebebi ile birlikte info@miniyoki.com.tr adresine e-posta yoluyla bildirebilirsiniz.

1.b- İade/değişim talebinizi sayfamızın en alt kısmında bulunan "Bize Ulaşın" formunu kullanarak, iade edeceğiniz ürün ya da ürünleri, sipariş numaraları ve iade sebebi ile birlikte bize bildirebilirsiniz.

2- Ürün detay bilgilerinde hijyenik koşullar nedeniyle ‘İade Edilemez’ ibaresi yer almayan ürünler hariç diğer iade edilmek istenen tüm ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmelidir.

3- Ürün(ler)i Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürün iade işlemlerinde ürünlerinizi 454196996 Alıcı Koduyla aşağıdaki adrese gönderilmek üzere Yurtiçi Kargo’ya teslim edebilirsiniz.

İade Adresi

Harbiye Mah., Cumhuriyet Cad. No: 40 K: 5, 34367 Şişli/İstanbul

Geri Ödeme

İade talebiniz onaylandığında, iade bedeliniz otomatik olarak alışverişinizin yapıldığı kredi kartına iade edilir.

İade bedelinizin kartınıza ulaşması, ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.